MamaPríbeh
Články a aktuality
Kategórie

Mama Príbeh

Na tejto stránke nájdete vždy najväčší a najaktuálnejší prehľad článkov k téme bábätiek, malých detičiek a predškolákov na rôzne zaujímavé témy publikované na Slovensku, v Čechách i v zahraničí s odkazom na zdroj a s plným znením článku v prekliku celý článok. Veríme, že vám budú všetky príspevky, rady, témy ako ,,burza informácií“ v širokej spleti internetu naozaj nápomocné...

Všetky kategórie
1
Strana:
Dátum publikovania: 09.01.2015
Z denníka šialenej matky - 8 časť
Dominikovi sa na výlete v mamkiných rodných Košiciach veľmi páčilo. Vonku bolo krásne teplo, terasy pred podnikmi aj krásny park pri fontáne boli plné ľudí.
Dátum publikovania: 29.10.2014
Z denníka šialenej matky - 7 časť
Po únavnom výlete čakám s Dominikom na autobusovej zastávke na autobus č. 32. Prišla 26-ka. „Mamíííííí to je náš ?“ „Nie.“...odpovedám.
Dátum publikovania: 06.01.2014
Z denníka šialenej matky - 6 časť
Dominik sleduje každé ráno tatíka pri holení a strašne sa mu to páči. Vždy mi to príde celý šťastný oznámiť do kuchyne a beží sa zasa pozerať späť.
Dátum publikovania: 28.11.2013
Z denníka šialenej matky - 5 časť
V obchode.... " Hééééj ujo,čo robíš? "... „Nič“ – odpovedal pán stojaci pred nami v rade ku pokladni Dominikovi na jeho zvedavú otázku .
Dátum publikovania: 29.10.2013
Z denníka šialenej matky - 4 časť
Deti milujú hrdinov. Náš malý za takého považuje požiarnika Sama, ktorého pozerá kaźdé ráno v telke a na ktorého sa potom hraje aj s legom ktoré dostal od babky na narodeniny. Požiarnym autom manévruje po celej izbe a hadicou potom na mňa strieka imaginárnu vodu aby ma uhasil. Dnes som dokonca musela pol hodinu hrať záchranársky vrtuľník a púšťať na zem hasiaci prášok.
Dátum publikovania: 30.09.2013
Z denníka šialenej matky - 3 časť
Dnes na tému...Pozitívne správy.Rozhodla som sa že do denníka zavediem aj pozitívne správy /hoci názov denníka si pýta skor len tie katastrofické udalosti ako napr. naposledy spomínané maľovanie atď/.
Dátum publikovania: 09.09.2013
Z denníka šialenej matky - 2 časť
.........z dnešného dňa mám veľké ponaučenie - nikdy nenechávaj svoje dieťa na druhej strane balkónových dverí!! Že prečo?
Dátum publikovania: 12.08.2013
Z denníka šialenej matky  - časť 1
O maľovaní....Dominik po dlhej úvahe prišiel na to že naše steny potrebujú zmenu.To má teda pravdu,lebo onedlho sa chystáme maľovať zašednuté a pokreslené izby.On však vynašiel nové technológie. Najprv stenu dobre natrel maslových chlebom a potom s pomocou veľkej metly ponorenej do Borisovej misky začal špinavú vodu nanášať po celej stene.
1
Strana: