Novinky na MamaBurza.sk

Dátum publikovania: 12.08.2013
Novinky na MamaBurza.sk
Milé mamičky, starostliví rodičia, priaznivci materstva! Náš portál mamaburza.sk aktualne prechádza príjemnými zmenami, ktorými by sme radi pochválili a stali sa súčasťou vašich radostí, zážitkov, ale i spokojných nákupov. Aj preto prinášame niekoľko horúcich noviniek! Predovšetkým zmenený dizajn stránky, prehľadnejší formát úvodnej stránky s odkazmi na najaktuálnejšiue články na portáli, či už od vás, alebo z redakcie, a najmä novú rubriku určenú práve maminám – pisateľkám, ktoré by sa rady podelili o svoje zážitky o svojich ratolestiach, nepozorných manželoch , či prehnane starostlivých starých rodičoch.

 Novou rubrikou, do ktorej môžete už dnes prispievať je  mamapríbeh. Pridajte sa aj vy k maminám – blogerkám, ktoré si nájdu chvíľu času  napísať  svoje zážitky aj počas hektickej starostlivosti  o svoje neposedné a neúnavné detičky.  Tešíme sa na vaše príbehy a verte, že to aj oceníme!

Hoci je náš portál v úspešnom „ v zábehu”, veríme, že si ľahko a rýchlo obľúbite náš nový katalóg, v ktorom budeme aktualizovať firmy, spoločnosti, značky, centrá, predajne či eshopy, kde môžete nájsť ponuku rôznorodého mamičkovského i  detičkovského tovaru a služieb – aj k tomu bude slúžiť mamakatalóg. Pridajte sa ku nám a staňte sa jednou z tých, ktorá pomoże skutočne dobrej veci – rozbehnúť prvý a jediný portál, ktorého myšlienkou je pomáhať aj chorým detičkám prostredníctvom organizácie Želaj si!.

Tešíme sa na vás

Tím MamaBurza  

Diskusia