Mama Noviny

Na tejto stránke nájdete vždy najväčší a najaktuálnejší prehľad článkov k téme bábätiek, malých detičiek a predškolákov na rôzne zaujímavé témy publikované na Slovensku, v Čechách i v zahraničí s odkazom na zdroj a s plným znením článku v prekliku celý článok. Veríme, že vám budú všetky príspevky, rady, témy ako ,,burza informácií“ v širokej spleti internetu naozaj nápomocné...

Aktuality
1
Strana:
Dátum publikovania: 05.09.2013
Navýšme spoločne kredit pomoci
Máte pocit, že MamaBurza je inzertným portálom ako každý iný? Veruže nie. Pravda je úplne iná. Portál MamaBurza existuje už od roku 2008, odkedy mal snahu pomáhať neziskovej organizácii Želaj si!, ktorá plní tajné sny dlhodobo chorým deťom. Minulý rok sa podarilo vtedajšej spoločnosti, ktorá prevádzkovala portál, odovzdať sumu 750 eur na účel podpory jej aktivít. A nebolo to márne.
Dátum publikovania: 12.08.2013
Novinky na MamaBurza.sk
Milé mamičky, starostliví rodičia, priaznivci materstva! Náš portál mamaburza.sk aktualne prechádza príjemnými zmenami, ktorými by sme radi pochválili a stali sa súčasťou vašich radostí, zážitkov, ale i spokojných nákupov. Aj preto prinášame niekoľko horúcich noviniek! Predovšetkým zmenený dizajn stránky, prehľadnejší formát úvodnej stránky s odkazmi na najaktuálnejšiue články na portáli, či už od vás, alebo z redakcie, a najmä novú rubriku určenú práve maminám – pisateľkám, ktoré by sa rady podelili o svoje zážitky o svojich ratolestiach, nepozorných manželoch , či prehnane starostlivých starých rodičoch.
1
Strana: